یک تکنیک پیشرفته برای جوانسازی پوست

مزوتراپی ( مزونیدلینگ )

مزونیدلینگ یک تکنیک پیشرفته برای جوانسازی پوست است که فواید چندین روش درمانی را در یک روش واحد خلاصه می کند. القاء کلاژن در این روش موجب تولید کلاژن های جدید و درخشندگی پوست می شود. در این درمان دوگانه از سوزن های ریزی برای ایجاد زخم های خفیفی بر روی سطح پوست استفاده می شود که پاسخ درمان طبیعی بدن را برای تولید کلاژن و الاستین فعال می کند. همزمان، کوکتل های مزوتراپی بطور مکانیزه در عمق مورد نظر پوست فرستاده می شوند که این کار موجب از بین رفتن لکه ها، پر شدن، سفت شدن، تازه تر شدن و جوان تر شدن پوست می گردد.

موارد استفاده از مزوتراپی

امروزه از مزوتراپی برای موارد زیر استفاده می شود:

  1. حذف چربی اضافی ران ، باسن ، پاها ، بازو و صورت
  2. کاهش سلولیت
  3. رفع خطوط و چروک صورت
  4. درمان شل شدگی پوست
  5. روشن سازی پوست و رفع ماه گرفتگی پوست
  6. درمان آلوپسی (آلوپسی یک بیماری است که باعث ریزش مو می شود)

در این روش تزریق با استفاده از سوزن های بسیار ریزی به لایه میانی پوست انجام می شود. هدف اصلی در این روش ، بهبود گردش خون و رفع التهاب پوست است که باعث آسیب دیدگی پوست شده است.

مزوتراپی عبارت است از وارد کردن گروهی از مواد فعال بیولوژیک با سوزن‌هایی بسیار ریز به داخل پوست. این مواد می‌توانند شامل انواع ویتامین، دارو (مانند ماینوکسیدیل ) یا فاکتورهای رشد (مانند فاکتورهای رشد انسولینی) باشند. مزوتراپی نوعی روش درمانی تزریقی است که در تمام دنیا، به‌خصوص فرانسه، کاربرد زیادی در درمان‌های زیبایی دارد.

عوارض مزوتراپی

هر عمل پزشکی دارای عوارضی است که طبیعتا بیمار با آن درگیر می شود. در این روش عوارض خاصی متوجه بیمار نمی باشد و یکی از روش های مطمئن برای جوانسازی پوست می باشد.

© تمامی حقوق متعلق به گروه زیبایی رز اصفهان می باشد - ساخته شده با ❤️ توسط رضا مرادی مجد