مختصری درباره ما

کلینیک تخصصی پوست و مو لیزر لاغری زیبایی رز

کادر با تجربه ای از جراحان زیبایی مطرح کشور و تکنسین های با استعداد در کلینیک تخصصی ( رز ) گرد هم آمده اند تا با استفاده از پیشرفته ترین دستگاهها و تکنولوژیهای روز دنیا خدماتی ارزشمند در زمینه پوست و مو لیزر لاغری  و زیبایی به هموطنان گرامی ارائه نمایند.

تجهیزات مدرن

ما برتــرین تجهــیزات و فنــاوری های نـوین مطــــرح زیبــایی و لاغـری را بر طبـق اسـتاندارد هـــای FDA و وزارت بهــداشــت و درمـان گـرد هــم آورده ایم.

کارکنان و پزشکان مجرب

تیم ما متشکل از بیش از ۱۰۰ نیروی حرفه ای آموزش دیده برای خدمت بیماران عزیز می باشد.

نتایج موثر

مهارت پزشکان و تیم درمانی ما نتایج موثر مورد نظر مشتریان مارا رقم میزند.

بهترین کلینیک زیبایی اصفهان

دلایل انتخاب کلینیک رز چیست ؟

پرسنل مجرب و کارآزموده در کلینیک رز تحت نظارت پزشکان معتبر کشور و متخصصین کاملترین خدمات را با هدف بهبودی کامل و رسیدن به بالاترین سطح رضایتمندی ارائه می نمایند .کلینیک رز در فضایی آرام و مناسب پذیرای بیماران و میهمانانی می باشد که علاقمند به مشاوره و کسب اطلاعات در زمینه روش های نوین زیبایی هستند. این کلینیک یکی از معتبرترین کلینیک های پوست و مو لیزر و لاغری  در کشور بوده و همه چیز به ‏گونه‌ای فراهم گردیده تا مراجعین گرامی به عنوان میهمان این مجموعه به نتیجه دلخواه خود برسند. تنوع خدمات ارائه شده در این کلینیک  به گونه ای می باشد که میهمانان محترم می توانند با خیالی آسوده تمام فرآیند زیبایی و جوانسازی پوست خود را زیر نظر مجرب ترین متخصصین زیبایی کشور و با استفاده از تجهیزات مدرن، در زمانی کوتاه به انجام برسانند.

یکی از مجهزترین مراکز تخصصی لیزر لاغری پوست در کشور

آشنایی با کلینیک تخصصی زیبایی رز

کلینیک تخصصی رز  یکی از مجهزترین مراکز تخصصی لیزر لاغری پوست در کشور عزیزمان ایران می باشد که با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان ، در زمینه خدمات زیبایی از قبیل لیفت صورت، لاغری ، تزریق چربی ، لیپوماتیک ، جوانسازی ،لیزر ، تزریق ژل ، بوتاکس و … فعالیت می نماید . هدف اصلی کلینیک رز ارائه خدمات با کیفیت جهت احیاء سلامتی و جوانی و طراوت پوست فرم دهی و جوانسازی  می باشد. لذا در این کلینیک  پیشرفته ترین و مجهزترین دستگاهها و بهترین تجهــیزات و فنــاوری های نـوین زیبــایی و لاغـری روز دنیا بر طبـق اسـتاندارد هـــای مورد تایید FDA و وزارت بهــداشــت و درمـان به کار گرفته می شود .

انقلاب صنعتی در قرن بیستم و انقلاب تکنولوژیک در عصر بیست و یکم باعث افزایش امید به زندگی(متوسط طول عمر) در کشورهای پیشرفته تا بیش از دو برابر شده و در ایران نیز در نیم قرن گذشته امید به زندگی افزایش چشمگیری داشته و از مرز ۷۰ سال گذشته است. لذا چهره ای جوان و زیبا در بدن و روانی سالم و سلامت جزئ نیازهای جدید جامعه بشری شده است. ظاهری زیباتر و جوانتر نه تنها موجب خرسندی و رضایت خود فرد می شود بلکه موجبات موفقیت وی را در امور شخصی، خانوادگی و اجتماعی نیز فراهم می آورد. به همین دلیل است که در دهه های گذشته مراجعه به کلینیک های تخصصی زیبایی و پزشکان صاحب نظر در این زمینه افزایش یافته است.

© تمامی حقوق متعلق به گروه زیبایی رز اصفهان می باشد - ساخته شده با ❤️ توسط رضا مرادی مجد