پکیج طلایی دو ستاره

پکیج طلایی دو ستاره

پكيج ويژه طلايي دوستاره
بلافاصله بعد از انجام كار
ليفت و كلاژن سازي
يك جلسه هايفوتراپي
دو جلسه ار اف باي پولار
يك جلسه ار اف فرانكشنال
پكيج ويژه بهاره
رزرو نوبت دايركت
تماس با مشاوران ما
هایفو تراپی HIFU treatment چیست؟
هایفو HIFU مخفف عبارت High-Intensity Focused Ultrasound است، به معنای امواج اولتراسوند یا فراصوت پرتوان و متمرکز که یک تکنولوژی نسبتا جدید در آرایش محسوب می شود. هایفو به عنوان یک روش درمانی و آرایشی برای صورت است که انرژی امواج فراصوت متمرکز را با یک دستگاه دستی برای صورت و گردن به کار می برد. هایفوتراپی یک روش غیرتهاجمی است که به تحریک سلول ها کمک می کند و منجر به جوانسازی بافت ها و تولید کلاژن می شود. تاثیر نهایی درمان این روش سفت شدن و لیفتینگ پوست در نواحی مورد نظر است.
هایفو تراپی می تواند جوانسازی بافت ها را تحریک کرده و کلاژن تولید کند که به سفت شدن و لیفتینگ پوست شل شده کمک می کند. به علاوه این روش برای تجزیه رسوبات چربی نیز استفاده می شود. یک متخصص حرفه ای می تواند بدون نیاز به جراحی نتایج بسیار موثر و چشمگیری را ایجاد کند.
مزیت های استفاده از هایفوتراپی صورت
مزیت های زیادی در استفاده از هایفوتراپی برای صورت وجود دارد و مشکلات مختلفی را برطرف می کند. مواردی که به وسیله هایفوتراپی درمان می شوند، عبارتند از:
خطوط و چروک های نازک
پوست شل شده گونه ها و پلک ها
پوستی که نازک شده و بافتی مانند کاغذ با الیاف درشت دارد
چروک شدن پوست در اطراف دهان
خط فک نامشخص
هایفو تراپی به عنوان یک فرایند جوانسازی به لیفت کردن و سفت کردن پوست گردن، چانه و ابرو و بهبود خطوط و چروک های روی قفسه سینه کمک می کند.
مركز تخصصي رز
مشاوران ٢٤ ساعته ما :
٠٩٠٢٩٩٠٠٨٩٠
٠٩٩٠٠٩٨٠٧٠٢
۰۹۹۰۰۹۸۰۳۹۵
۰۹۹۰۰۹۸۰۹۳۱